Prawdziwi eksperci

Zarządzamy własnymi budżetami przekraczającymi 2 mln zł. Wiemy co robimy.

Podstawowe obszary naszej działalności:

Pozycjonowanie

Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych. Posiadamy ekspercką wiedzę zdobytą przy prowadzeniu uznanych serwisów.

Content Marketing

Pomagamy tworzyć i publikować przydatne i atrakcyjne treści, których celem jest zainteresowanie ściśle sprecyzowanej grupy odbiorców.

Google AdWords

Stworzyliśmy unikatowy Automat AdWords AI pozwalający zarządzać kampaniami AdWords pod kątem optymalizacji kosztu konwersji.

PROJEKTY MAŁE I DUŻE

Prowadzimy wiele projektów, od małych jednofunkcyjnych startupów po serwisy e-commerce mające kilkaset tysięcy użytkowników. W większości przypadków jesteśmy ich właścicielami bądź udziałowcami.

Wiedza i doświadczenie które przez lata zdobyliśmy budując własny biznes
są uniwersalne. Można je zastosować w niemal dowolnym projekcie internetowym.

W ramach niniejszego projektu chcemy zaoferować Wam wiedzę i usługi związane z marketingiem w wyszukiwarce, które zapewniły nam sukces.
Jeśli działają w naszych firmach, zadziałają również u Was.

MAMY REALNE DOŚWIADCZENIE

Tysiące osób i firm zajmuje się w Polsce usługami SEM (reklama płatna) i SEO (pozycjonowanie w wyszukiwarce), jednak często są nieskuteczni.
Z czego to wynika? SEM i SEO nie są już tym samym, czym były kiedyś. 

Kampanie AdWords dążą do przejęcia jak największej części marży z produktu (przy marży w danej kategorii na poziomie ok. 30% średni koszt konwersji zbliża się do tej wartości), w związku z tym wygrywa ten kto prowadzi działania skuteczniej.

Pozycjonowanie oparte o linkowanie z katalogów czy serwisów „słupów” dawno już nie działa. Sukces można osiągnąć tylko dzięki optymalizacji połączonej
z umiejętnie prowadzonymi działaniami z zakresu e-PR i Content Marketingu.

Skąd wiemy jak robić to skutecznie? Mamy to szczęście, że zarządzamy własnym (prywatnym) budżetem na e-Marketing, przekraczającym 2 mln zł rocznie, co stanowi około 0,2% całych przychodów Google z AdWords w Polsce. Wydajemy własne pieniądze, więc dbamy o to, aby wydać je skutecznie. Stosujemy szereg autorskich, niestandardowych rozwiązań, które zapewniają nam efektywność.

Możemy wykorzystać je również, aby rozwijać Twój biznes.

twój biznes
nasz interes 

Zagadnienia marketingu internetowego stają się fundamentalną podstawą bytu dla wielu biznesów. Od skuteczności tych działań często zależy przyszłość firmy.  

Nawet osiągnięcie sukcesu w pozycjonowaniu, bez zrozumienia biznesu Partnera niekoniecznie przekłada się na zysk. My na nasze działania patrzymy przez pryzmat zarządu przedsiębiorstwa, a nie z punktu widzenia agencji. Miarą sukcesu są spływające zlecenia – odpowiednie pozycje w wynikach to narzędzie marketingowe, tak jak odpowiedni koszt konwersji z kampanii reklamowej.

KONTAKT

Zadzwoń lub napisz, a my skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe.